جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • 24 شهریور همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی در ارس برگزار خواهد شد/ صبح و نشاط و شبکه 3 میهمان مردم جلفا

   رسول صادقی :

   24 شهریور همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی در ارس برگزار خواهد شد/ صبح و نشاط و شبکه 3 میهمان مردم جلفا

   24 شهریور همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی در ارس برگزار خواهد شد/ صبح و نشاط و شبکه 3 میهمان مردم جلفا

   رسول صادقی رییس هیات ورزشهای همگانی آذربایجانشرقی گفت : جمعه24 شهریور همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی در جلفا برگزار و این همایش با حضور گسترده و پرشور مردم از برنامه صبح و نشاط و شبکه 3 پخش مستقیم خواهد شد.

   رسول صادقی رییس هیات ورزشهای همگانی آذربایجانشرقی گفت :جمعه 24 شهریور همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی در جلفا برگزار و این همایش با حضور گسترده و پرشور مردم از برنامه صبح و نشاط و شبکه 3 پخش مستقیم خواهد شد.
   صادقی تصریح کرد : در این همایش بزرگ به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی از قبیل کمک هزینه عتبات عالیات ، سکه بهار آزادی و دوچرخه اهداء خواهد شد.
   رسول صادقی رییس هیات ورزشهای همگانی آذربایجانشرقی همچنین با بیان اینکه بخشی از سلامت جامعه با توسعه ورزش همگانی محقق می شود گفت: نشاط، سلامت و فعالیت های روزانه در جامعه با توسعه ورزش همگانی تامین می شود.
   وی افزود : مدیریت شهری برای تحقق ورزش همگانی با سایر دستگاه های مرتبط و مسئول در تعامل است تا فرهنگ ورزش را در زندگی روزمره مردم به ویژه قشر جوان نهادینه کند.
   معاون تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش استان افزود : ورزش نقش مهمی به عنوان ایجاد کننده سلامتی ، نشاط، شادابی و پرکردن اوقات فراغت به روش مفید و عنصر پیش گیرنده بیماری های جسمی و روانی است.
   وی گفت: توجه ویژه ای نیز در استان به موضوع ورزش همگانی وجود دارد که برگزاری شورای عالی ورزش همگانی نشان دهنده اهمیت بالای ورزش همگانی در جامعه است.
   وی خاطرنشان کرد: همکاری خوبی بین ارگانها و نهادها و اداره کل ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی وجود دارد و این امر موجب رشد و توسعه ورزش در بین مردم استان شده به طوری که بیشترین حضور مردم در همایش های پیاده روی در این استان رقم خورده است .
   رییس هیات ورزشهای همگانی آذربایجانشرقی افزود :حضور پرشور مردم در همایش های بزرگ همگانی ، نشان از اهمیت ورزش در زندگی مردم است .
   وی یادآور شد: افزایش اعتماد به نفس، ارتقاء وضعیت روحی و روانی شهروندان در گرو توجه ویژه به ورزش به ویژه ورزش های همگانی است.
   وی در ادامه افزود : افزایش سرانه سلامت و کمتر شدن هزینه درمان بخشی از اھدافی است که می توان با توجه بیشتر به ورزش همگانی به آن دست پیدا کرد.
   وی تاکید کرد : خوشبختانه کارهای اساسی و اصولی در ورزش شهروندی انجام گرفته که موجب ترغیب مردم به ورزش شده است و برگزاری همایشهای همگانی و همچنین جشنواره های متنوع ورزشی در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است که بایستی پررنگتر باشد
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,636,987
تعداد بازدید امروز : 3,269
تعداد بازدید دیروز : 5,484
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.