جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری به تور دوچرخه‌سواری ایران (آذربایجان) 2017

   پیام رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری به تور دوچرخه‌سواری ایران (آذربایجان) 2017

   پیام رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری به تور دوچرخه‌سواری ایران (آذربایجان) 2017

   داوید لاپارتین رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری در پیامی آورده است:یکی از مسابقات مهم تقویم آسیایی اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری تبدیل‌شده است.

   داوید لاپارتین رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری در پیامی آورده است:یکی از مسابقات مهم تقویم آسیایی اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری تبدیل‌شده است.
   داوید لاپارتین رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری در پیام خود آورده است : بسیار خوشوقتم که این پیام را برای همه‌کسانی که سهمی در برگزاری تور دوچرخه‌سواری ایران (آذربایجان) اعم از برگزارکنندگان، دوچرخه‌سواران، تماشاگران، شرکا و حامیان مالی؛ به رشته‌ی تحریر درمی‌آورم.
   رقابت‌های قاره‌ای اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری از سال 2005 در تمامی قاره‌ها بنیان نهاده شده‌اند، فرصت رقابت را در یک سری مسابقات سطح بالا به دوچرخه‌سواران در منطقه‌ی خود می‌دهد. درآن‌واحد کشورهای میزبان به ویترینی از مقاصد مطلوب دوچرخه‌سواران تبدیل می‌شوند. و جمعیت محلی قادر به تماشای رقابت‌های مهیجی که نه‌تنها ستاره‌های آنان را بلکه سایر دوچرخه‌سواران و گروه‌ها را خارج از کشور جذب می‌کند.
   تور دوچرخه‌سواری ایران (آذربایجان) که امسال سی و دومین سالگرد خود را جشن می‌گیرد یکی از مسابقات مهم تقویم آسیایی اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری تبدیل‌شده است. این مسابقه شش‌روزه که در تبریز آغاز و خاتمه خواهد یافت، همواره مسابقه‌ای سنگین بوده است. سپاس و تقدیر من به همه‌ی افراد درگیر در برگزاری تور تقدیم می‌شود. مایلم از فدراسیون دوچرخه‌سواری جمهوری اسلامی ایران و رئیس آن خسرو قمری به خاطر حمایت وی در طول سال و نه‌فقط در بخش جاده بلکه در تمامی رشته‌های ورزش دوچرخه‌سواری به‌طور ویژه نام ببرم.
   ورزشکاران ایرانی در طول چهار سال گذشته برنده تور دوچرخه‌سواری ایران (آذربایجان) بوده‌اند؛ قادر میزبانی در سال‌های 2013 و 2014 و میر صمد پورسیدی در سال‌های 2015 و 2016 . بسیار جالب خواهد بود تا ببینیم که آیا فردی قادر به شکستن رکورد پیروزی پیاپی ایرانیان در تور سال 2017 خواهد بود.
   سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان در سطح 1-2 (نیمه- حرفه ای) 21-16 مهر 1396 در 6 مرحله در مسیر استانهای آذربایجانشرقی – آذربایجانغربی و اردبیل برگزار خواهد شد
   در تور سی و دوم رکابزنان مرحله اول را در مسیر تبریز به ارومیه یکشنبه 16 مهر به مسافت 141/1 کیلومتر ،
   مرحله دوم مسیر ارومیه به منطقه آزاد ارس روز دوشنبه 17 مهر به مسافت 209 کیلومتر ، مرحله سوم در مسیر منطقه آزاد ارس به تبریز روز سه شنبه 18 مهر به مسافت 155 کیلومتر ، مرحله چهارم در مسیر تبریز به سرعین روز چهارشنبه 19 مهر به مسافت 196 کیلومتر و مرحله پنجم در مسیر سرعین به تبریز روز پنج شنبه 20 مهر به مسافت 191 کیلومتر رکاب خواهند زد.
   همچنین مرحله ششم و نهایی در داخل شهر تبریز از مقابل لاله پارک در مسیر اتوبان پاسداران روز جمعه 21 مهر به مسافت 114 کیلومتر برگزار و برترین های تور سی و دوم معرفی خواهند شد.
   در تور سی و دوم پاول اسکرک از لهستان نماینده اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری UCIخواهد بود و اروین کیست ماکر از هلند ، جمالدین محمود از مالزی داور بین المللی و رسمی UCI و دکتر آنتون مارنیوس فرهاگن از هلند افسر کنترل دوپینگ در تور سی و دوم کار نظارت را بر عهده خواهند داشت.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,636,834
تعداد بازدید امروز : 3,116
تعداد بازدید دیروز : 5,484
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.