جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • عظیم عبدل نژاد ممقانی بمدت 4 سال دیگر در سمت رییس هیات دوچرخه سواری آذربایجانشرقی ابقاء شد

   عظیم عبدل نژاد ممقانی بمدت 4 سال دیگر در سمت رییس هیات دوچرخه سواری آذربایجانشرقی ابقاء شد

   عظیم عبدل نژاد ممقانی بمدت 4 سال دیگر در سمت رییس هیات دوچرخه سواری آذربایجانشرقی ابقاء شد

   عظیم عبدل نژاد ممقانی بمدت 4 سال دیگر در سمت رییس هیات دوچرخه سواری آذربایجانشرقی ابقاء شد

   عظیم عبدل نژاد ممقانی بمدت 4 سال دیگر در سمت رییس هیات دوچرخه سواری آذربایجانشرقی ابقاء شد.
   مجمع انتخابات هیات دوچرخه سواری آذربایجانشرقی به ریاست خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشور برگزار شد و عظیم عبدل نژاد ممقانی با 17 رای بمدت 4 سال دیگر در سمت رییس هیات دوچرخه سواری آذربایجانشرقی ابقاء شد.
   فعال کردن هیئت های شهرستانی اولویت اصلی ماست
   ممقانی در خصوص برنامه های آتی هیات برای افزایش سطح دوچرخه سواری استان اظهار داشت: در سال های اخیر با توجه به برنامه ریزی های که داشته ایم تلاش کردیم سطح دوچرخه سواری استان را نسبت به قبل افزایش دهیم.
   وی افزود: استان آذربایجان شرقی از پتانسیل بالایی در رشته دوچرخه سواری برخوردار است و استعداد های بسیار خوبی در توانسته ایم در سال های اخیر شناسایی کنیم که ثمرات آن حضور رکابزنان استان در رقابت های ملی و بین المللی بوده است.
   رئیس هیات دوچرخه سواری استان تصریح کرد: فعال کردن هیات های شهرستانی یکی از اصلی ترین الویت های کاری ما خواهد بود تا از شهرستان های استان هم بتوانیم استعداد های خوبی را شناسایی و به جامعه دوچرخه سواری کشور معرفی کنیم.
   ممقانی گفت: دوچرخه سواری بانوان از اهمیت بالایی در کشور برخوردار است که خوشبختانه در سال اخیر با افزایش دوچرخه سواران بانوان در کشور استان آذربایجان شرقی جایگاه بسیار خوبی را توانسته است در این بخش کسب کند.
   وی خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین تورنمت های که همه ساله برگزار می شود توربین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان است که توانسته جایگاه دورچرخه سواری استان و کشور را افزایش دهد و امسال هم سعی خواهیم کرد این مسابقات را به خوبی برگزار کنیم و تلاش خواهیم کرد در سال های آتی این تور به صورت حرفه ای برگزار می شود.
   رئیس هیات دوچرخه سواری استان در پایان گفت: هیات همه سعی و تلاش خود را خواهد کرد تا با تدوین برنامه خوب هر ساله کیفیت و سطح رکابزنان استان افزایش پیدا کند و بتوانیم فعال تر از گذشته ظاهر شویم.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,636,841
تعداد بازدید امروز : 3,123
تعداد بازدید دیروز : 5,484
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.