جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هیات دوچرخه سواری آذربایجان شرقی از فعال ترین هیئت های کشور است

   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور :

   هیات دوچرخه سواری آذربایجان شرقی از فعال ترین هیئت های کشور است

   هیات دوچرخه سواری آذربایجان شرقی از فعال ترین هیئت های کشور است

   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت : هیات دوچرخه سواری آذربایجان شرقی از فعال ترین هیئت های کشور است

   خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور در مجمع انتخابات هیات دوچرخه سواری آذربایجانشرقی اظهار داشت: هیات دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی از برترین هیات های کشور است و تلاشی که در این استان است اگر در دیگر استان های کشور هم بود سطح دوچرخه سواری کشور بسیار پیشرفت چشم گیری را داشت.
   وی افزود : هیات دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی طبق دستورات و برنامه های فدراسیون پیش می رود که بدون شک از اصلی ترین دلایل افزایش سطح این استان این موضوع می باشد .
   وی تصریح کرد: یکی از برنامه های مهمی که باید هیات های ورزشی به آن توجه بیشتری داشته باشند موضوع همگانی شدن این رشته ورزشی در کشور است که خوشبختانه در استان آذربایجان شرقی در این زمینه نیز از استان های دیگر گوی سبقت را گرفته است و عملکرد بسیار مناسبی را دارد.
   قمری گفت: باشگاه شهرداری تبریز حمایت بسیار خوبی را از رشته دوچرخه سواری دارد ولی متاسفانه این باشگاه تمام فعالیت های خود را در بخش جاده متمرکز کرده است و باید به این مسئله توجه داشته باشیم که بخش های پیست و دیگر قسمت ها نیز داشته باشد.
   وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با انتخاب دوباره آقای ممقانی به عنوان رئیس هیات همواره استان آذربایجان شرقی به درخشش خود در میان هیات های ورزشی ادامه دهد و روز های خوبی در انتظار رکابزنان استان باشد.
   ئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: هیات باید از تمام ظرفیت های موجود خود استفاده کند که در این خصوص یکی از نیاز های اصلی هیات های ورزشی همکاری با آموزش و پرورش است که باید اقدامات خوبی در این زمینه صورت گیرد.
   وی تاکید داشت: در روز های آتی 201 دستگاه دوچرخه پیست در اختیار هیات قرار خواهد گرفت تا رکابزنان استان بتوانند با آرامش به تمرینات خود ادامه دهند و از نظر نیاز به دوچرخه مشکلی نداشته باشند.
   قمری با اشاره به بهبود وضعیت پیست دوچرخه سواری تبریز گفت: در ماه های اخیر با توجه به بازدیدی که داشته ایم پیست دوچرخه سواری وضعیت خوبی را دارد و امیدواریم با تکمیل شدن نواقصات این پیست رکابزنان استان مشکلی از این نظر نداشته باشند و بانوان نیز بتوانند به راحتی در این مکان تمرین کنند.
   مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی با حضور خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد که در پایان جمع عظیم عبدلنژاد ممقانی با کسب 17رای چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیات دوچرخه سواری استان انتخاب شد.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,636,838
تعداد بازدید امروز : 3,120
تعداد بازدید دیروز : 5,484
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.