جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تور دوچرخه سواری آذربایجان نشانه ای برای صلح، دوستی بین ملت‌هاست

   مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در آیین افتتاحیه سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان

   تور دوچرخه سواری آذربایجان نشانه ای برای صلح، دوستی بین ملت‌هاست

   تور دوچرخه سواری آذربایجان نشانه ای برای صلح، دوستی بین ملت‌هاست

   مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی: تور دوچرخه سواری آذربایجان نشانه ای برای صلح، دوستی بین ملت‌هاست.

   جمشید نظمی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در مراسم افتتاحیه سی و دومین دوره تور بین المللی ایران - آذربایجان ضمن خوش آمد گویی به تمامی حاضرین در این تور گفت: ورزش زبان مشترک‌ ملت‌هاست که در همین راستا مفتخریم با برگزاری سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان که قدیمی ترین تور دوچرخه سواری آسیاست همه ‌ساله میزبان نمایندگان ملت‌ها از سراسر دنیا باشیم و آنها را در کنار یکدیگر جمع کنیم.
   جمشید نظمی در خطاب به ورزشکاران و میهمانان تور سی و دوم افزود: شهر تبریز با قدمت چند هزار ساله خود، این افتخار را دارد که میزبان شما عزایزان باشد و امیدوارم در پایان این تور خاطرات خوبی از شهر اولین ها را به سوغات برده باشید.
   مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی همچنین خاطرنشان کرد: از طریق این تریبون از تمام مسئولان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل که در برگزاری مناسب این تور نقش دارند تقدیر و تشکر می‌کنم.
   لازم به ذکر است که سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از 16 الی 21 مهر در استان های آذربایجان شرقی ، غربی و اردبیل برگزار خواهد شد. که استارت این مسابقات فردا یکشنبه 16مهرماه از جلوی ساختمان شهرداری مرکز کلانشهر تبریزبه سمت شهر ارومیه خواهد بود.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,636,850
تعداد بازدید امروز : 3,132
تعداد بازدید دیروز : 5,484
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.