جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رکابزن ایرانی فاتح چهارمین مرحله تور ایران-آذربایجان شد

   رکابزن ایرانی فاتح چهارمین مرحله تور ایران-آذربایجان شد

   رکابزن ایرانی فاتح چهارمین مرحله تور ایران-آذربایجان شد

   در پایان مرحله چهارم امیر کلاهدوز از تیم پیشگامان کویر یزد مقام اول را کسب کرد توماس لباس از کینان ژاپن به عنوان نفر دوم از خط پایان عبور کرد و راب رویخ از تیم تارتلتو بلژیک نیز سوم شد. هر 3 رکابزن با ثبت زمان 4 ساعت و 25 دقیقه و 40 ثانیه از خط پایان عبور کردند.

   ، مرحله چهارم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان صبح امروز از پارک ائل‌گلی تبریز استارت خورد و 76 رکابزن از 9 تیم خارجی و 5 تیم داخلی پس از طی مسیر 196 کیلومتری، به سرعین رسیدند.

   در این مرحله، امیر کلاهدوز از تیم پیشگامان کویر یزد اول شد. توماس لباس از کینان ژاپن به عنوان نفر دوم از خط پایان عبور کرد. راب رویخ از تیم تارتلتو بلژیک نیز سوم شد. هر 3 رکابزن با ثبت زمان 4 ساعت و 25 دقیقه و 40 ثانیه از خط پایان عبور کردند.

   پیراهن طلایی نیز پس از پایان مرحله چهارم به راب رویخ از تارتلتو بلژیک رسید. پیراهن امتیازی و پیراهن سفید این مرحله نیز به ترتیب به مارکو دووتز از بیبی دامپ هلند و ایلیا داویدنوک از شهرداری تبریز رسید. همچنین داویدنوک پیراهن کوهستان را برای سومین مرحله پیاپی حفظ کرد.

   مرحله پنجم تور ایران-آذربایجان ساعت 10 صبح فردا از سرعین آغاز می‌شود و رکابزنان 14 تیم حاضر در این دوره پس طی 191 کیلومتر، به تبریز خواهند رسید.

   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,636,864
تعداد بازدید امروز : 3,146
تعداد بازدید دیروز : 5,484
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.