جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در آذرشهر با مسئولان این شهرستان دیدار کرد

   مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در آذرشهر با مسئولان این شهرستان دیدار کرد

   مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در آذرشهر با مسئولان این شهرستان دیدار کرد

   مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی روز سه شنبه با حضور در شهرستان آذرشهر بعد از بازدید از پروژه دیوارکشی استادیوم آزادی اداره ورزش و جوانان آذرشهر با فرماندار و شهردار آذرشهر دیدار کرد.

   مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی روز سه شنبه با حضور در شهرستان آذرشهر بعد از بازدید از پروژه دیوارکشی استادیوم آزادی اداره ورزش و جوانان آذرشهر با فرماندار و شهردار آذرشهر دیدار نمود.
   مسائل مختلف ورزشی و امور جوانان موضوع مورد بحث و گفتگوی این دیدار بود. بهتاج در این دیدار برلزوم برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی و همفکری و تعامل دستگاه های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان جهت بحث و رفع مسائل مربوط به حوزه جوانان تاکید نمود. وی هم چنین توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و ظرفیت بالای شهرستان آذرشهر مخصوصا در بحث ورزش قهرمانی ، استفاده ازپتانسیل خیرین ورزش یار را از مهمترین برنامه های آتی در حوزه ورزش دانست. اللهیاری فرماندار شهرستان آذرشهر نیز با تأکید بر رفع نواقص و کاستیهای سالن های ورزشی شهرستان آذرشهرگفت: چمن ورزشگاه شهر آذرشهر از بین رفته و برای رفاه ورزشکاران و کاهش مصدومیت قشر ورزشکار لازم است تا چمن کاری شود. در این دیدار تحویل سالن ورزشی شهر تیمورلو به اداره ورزش و جوانان نیز مورد تأکید قرار گرفت. هم چنین در این جلسه به مسئله احداث چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی استادیوم آزادی پرداخته شد.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,806,556
تعداد بازدید امروز : 1,984
تعداد بازدید دیروز : 3,392
آخرین به روزرسانی : 1398/01/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.