جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مراسم استقبال از حامد اصغری در فرودگاه تبریز برگزار شد

   مراسم استقبال از حامد اصغری در فرودگاه تبریز برگزار شد

   مراسم استقبال از حامد اصغری در فرودگاه تبریز برگزار شد

   حامد اصغری دارنده مدال طلای جوانان جهان با استقبال حبیب ستوده نژاد معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان و جامعه ورزش تکواندو آذربایجانشرقی و روز یکشنبه 26 فروردین ماه وارد تبریز شد.

   حامد اصغری دارنده مدال طلای جوانان جهان با استقبال پرشور جامعه ورزش تکواندو آذربایجانشرقی و حبیب ستوده نژاد معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان روز یکشنبه 26 فروردین ماه وارد تبریز شد.
   حامد اصغری با حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در تونس به مدال طلا دست یافت.
   این قهرمان ارزنده و با اخلاق تکواندو کشور، همچنین با کسب مدال طلای مسابقات کسب سهمیه المپیک نوجوانان جهان جواز حضور در المپیک نوجوانان جهان را نیز به دست آورد.
   در حاشیه مراسم استقبال، جعفر رنجبرپور در مصاحبه با خبرنگار سیمای مرکز آذربایجانشرقی گفت: حامد اصغری ابتدا در وزن 63 کیلوگرم به مسابقات پرداخت و توانست به مدال طلا دست یابد و به فاصله چهارروز با کاهش 6 کیلوگرم از وزن خود، در 59-کیلوگرم پای در مسابقات دیگری گذاشته و موفق شد پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز درآورد.
   همچنین، حسن فلاحی راد مربی تکواندو استان و از نخبه های استعدادپروری در تکواندو کشور به خبرنگار سیمای استان گفت: بچه های ما از توان لازم و کافی برای حضور در المپیک 2020 توکیو برخوردارند که اگر دبنی منوال پیش برویم امیدوارم در المیپک2024 دو بازیکن از تکواندو آذربایجانشرقی حاضر شوند.
   گفتنی است؛ حامد اصغری در تمامی رده های سنی دارای عناوین مختلف جهانی بوده و از بخت های حضور در المپیک 2020 توکیو می باشد.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,509,083
تعداد بازدید امروز : 1,983
تعداد بازدید دیروز : 2,207
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.