جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هر لحظه غفلت ما مسئولین برابر با هدر رفتن چند استعداد در استان است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان در نشست روسای هیات های فوتبال استان:

   هر لحظه غفلت ما مسئولین برابر با هدر رفتن چند استعداد در استان است

   هر لحظه غفلت ما مسئولین برابر با هدر رفتن چند استعداد در استان است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان در نشست روسای هیات های فوتبال استان: هر لحظه غقلت ما مسئولین برابر با هدر رفتن چند استعداد در استان است.

   نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان با روسای هیات فوتبال شهرستان ها در سالن کنفرانس هیات فوتبال استان برگزار شد.
   دکتر ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی صبح امروز با حضور در هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی با روسای هیات فوتبال شهرستان های استان دیدار کرد.
   در این نشست که ستوده نژاد معون ورزشی ، قربانی معاون توسعه و پشتیبانی، اسدی حراست و شرفشاهی معاون عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین جواد ششگلانی و تنی چند از اعضا هیات فوتبال استان نیز حضور داشتند، پس از صحبت های ابتدایی رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، روسای هیات شهرستان ها یک به یک مشکلات شهرستان خود را در حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مطرح کردند.
   دکتر ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی ضمن ارائه توضیحاتی در مورد مسائل و مشکلات مطرح شده از رشته فوتبال به عنوان رشته ای یاد کرد که برای مطرح شدن در بین سایر رشته های نیاز به تبلیغات نداشته و خود به خود مورد اقبال عمومی قرار دارد.
   بهتاج گفت: روسای هیئت های فوتبال شهرستانها می توانند با استفاده از این ظرفیت بالقوه بدنبال کشف استعدادهای موجود در استان باشند که هر لحظه غفلت ما مسئولین سبب هدر رفتن استعدادهای زیادی خواه شد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان همچنین از اراده اداره کل ورزش و جوانان استان برای ساماندهی میادین فوتبال استان و تعویض کفپوش های مستهلک سالن های ورزشی خبر داد و گفت: پیگیر افزایش ردیف بودجه ای برای تعمیرات و بهسازی سالنها و بهسازی میادین چمن شهرستانها علی الخصوص شهرستانهای کمتر توسعه یافته هستیم.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,509,184
تعداد بازدید امروز : 2,084
تعداد بازدید دیروز : 2,207
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.