جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام مدیر کل ورزش و جوانان استان به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

   پیام مدیر کل ورزش و جوانان استان به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

   پیام مدیر کل ورزش و جوانان استان به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

   دکتر ایوب بهتاج به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز را به فعالین این عرصه تبریک گفت.

   دکتر ایوب بهتاج به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز را به فعالین این عرصه تبریک گفت. در پیام صادره از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان آمده است:
   به مناسبت فرارسیدن روز سترگ روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض می نمایم.
   تاریخ هر ملت درست از همانجا آغاز می شود که فرهنگ سازان آن، آستین همت بالا می زنند و چراغ ها را در تاریکی مطلق روشن می کنند . که امروزه روابط عمومی ها در روشن کردن این زوایای پنهان نقش بزرگی بازی می کنند .
   بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
   امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
   در عصر حاضر روابط عمومی ابزار دست مدیریت نیست؛ فلسفه مدیریت است ، اگر ناکار آمد شود، مدیریت فرسوده و ناکارآمد می شود .
   درهای سازمانها، ساعتی باز و ساعتی دیگر بسته می شوند و این آغوش باز روابط عمومی هاست که همواره پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده و لحظه به لحظه می تواند رسیدن به اهداف عالیه ی جامعه را دنبال نموده و روح و سرزندگی را در سازمانهای کشورمان جاری سازد.
   روز ارتباطات و روابط عمومی، در نهایت فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با تقویت حضورمدیرانی تحول طلب از یک سو و رعایت اخلاق حرفه ای در عملکرد خود و بهادادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات واطلاعات از سویی دیگرتلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبیت نماییم.
   بار دیگر برای کلیه ی فعالان این عرصه اعم از روابط عمومی های ادارات، سازمانها و تمامی اصحاب رسانه و مطبوعات آرزوی سلامتی داشته و امیدوارم شاهد موفقیت آنها در مسیر اعتلای اهداف جامعه ی اسلامیمان باشیم.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,509,239
تعداد بازدید امروز : 2,139
تعداد بازدید دیروز : 2,207
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.