جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • وکیلی: باید در مسابقات جهانی از قدرت والیبال آسیا دفاع کنیم

   مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی آسیا - تبریز 2018؛

   وکیلی: باید در مسابقات جهانی از قدرت والیبال آسیا دفاع کنیم

   وکیلی: باید در مسابقات جهانی از قدرت والیبال آسیا دفاع کنیم

   سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: خوشحالم که مقابل چین‌تایپه پیروز شدیم، چون دوست داشتم مردم شاد سالن را ترک کنند.

   محمد وکیلی پس از پیروزی تیم والیبال نوجوانان ایران مقابل چین تایپه و کسب عنوان سومی مسابقات، اظهار داشت: جدا از مسئله برد و باخت، مردم از بازی بسیار لذت بردند، چون بازیکنان بسیار عالی کار کردند. هر دو تیم تا آخرین دقیقه بازی جنگیدند، داوری بازی هم بسیار عالی و خوب بود. ما هم اصلا به داوری معترض نبودیم. وی خاطر نشان ساخت:ما قطعاً باید بتوانیم در مصر هم از قدرت والیبال آسیا دفاع کنیم.
   وی ادامه داد: کار مربی‌گری بسیار ریسک بزرگی است، من هم امروز در ترکیب تیمی ریسک بزرگی انجام دادم که خوشبختانه ریسک هم جوابگو بود و توانستیم چین تایپه را شکست دهیم. این تیم در تمام دقایق تورنمنت بازی جوانمردانه را حفظ کرد و برای پیروزی بسیار جنگید.
   سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران تصریح کرد: بازی اول من به تمامی رسانه‌ها گفته بودم که آنالیزی از تیم‌ها نداریم و امروز با توجه به آنالیز خوبمان بازی زیباتری به نمایش گذاشتیم. وکیلی تصریح کرد:باید به بازیکنان نوجوان فرصت بدهیم و بازیکنان هم تجربه بسیار خوبی کسب کردند.
   وکیلی خاطرنشان کرد: تماشاگران آمدند و یک روز جمعه بسیار عالی را رقم زدند، باید در یک سال بتوانیم نقاط ضعف‌مان را قوت ببخشیم.وی با تایید تکنیک بالای تیم های شرق آسیا گفت: باید در این یک سال قاط ضعفمان را پوشش دهیم تا بتوانیم به خوبی در مسابقات جهانی ظاهر شویم.
   وی ادامه داد: تیم‌های ملی کشورمان سهمیه‌بندی نیست و من از فردا برای مسابقات جام جهانی سعی می‌کنم بهترین بازیکنان را آماده کنم. مربیان تیم‌های پایه حرص و جوش زیادی می‌خورند امیدوارم بتوانم به لحاظ جسمانی خودم را تا آغاز مسابقات جهانی سالم نگه‌دارم.
   همچنین سرمربی تیم والیبال چین تایپه هم بعد از شکست تیمش مقابل ایران، در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: از مسئولان برگزاری این مسابقات تشکر می‌کنم، چون ما رضایت کامل از شرایط میزبانی داشتیم.
   وی ادامه داد: از شهر میزبان مسابقات خیلی تشکر می‌کنم، قبل از هر چیزی به تیم ایران تبریک می‌گویم. شماره 12 تیم ایران ما را سورپرایز کرد و سرویس‌های بسیار خوبی هم داشت، ما در بخش حمله امروز خودمان را آماده کرده بودیم اما نتوانستیم حریف را شکست دهیم.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,677,293
تعداد بازدید امروز : 69
تعداد بازدید دیروز : 4,689
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.