جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مراسم استقبال ازناهیده اسدی بازیکن بسکتبال سه نفره رقابت های آسیایی جاکارتا برگزار شد.

   با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان

   مراسم استقبال ازناهیده اسدی بازیکن بسکتبال سه نفره رقابت های آسیایی جاکارتا برگزار شد.

   مراسم استقبال ازناهیده اسدی بازیکن بسکتبال سه نفره رقابت های آسیایی جاکارتا برگزار شد.

   ناهید اسدی بازیکن بسکتبال سه نفره کشور در رقابت های آسیایی جاکارتا صبح امروز ( چهارشنبه) با استقبال بهتاج مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، جاویدان رئیس امور ورزش بانوان استان ، آبدار رئیس هیات بسکتبال استان ، سایر مسئولین استانی و اهالی ورزش دوست آذربایجانشرقی وارد فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز شد.

   ناهید اسدی بازیکن بسکتبال سه نفره کشور در رقابت های آسیایی جاکارتا صبح امروز (چهارشنبه) با استقبال بهتاج مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، جاویدان رئیس امور ورزش بانوان استان ، آبدار رئیس هیات بسکتبال استان ، سایر مسئولین استانی و اهالی ورزش دوست آذربایجانشرقی وارد فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز شد.

   ایوب بهتاج مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان با استقبال از ناهیده اسدی با اهدای گل به این ورزشکار و خانواده او تبریک گفته و برای این ورزشکار در رقابت های آتی آرزوی موفقیت کرد.

   دختران بسکتبال سه نفره ایران که برای اولین بار به بازی‌های آسیایی اعزام شدند در مرحله مقدماتی با تایلند، قزاقستان و مالدیو هم گروه بود و با شکست 7 بر 11 برابر تایلند، پیروزی 18 بر 11 مقابل قزاقستان و پس از انصراف مالدیو، به یک چهارم نهایی صعود کردند اما در این مرحله نتوانستند تیم قدرتمند چین را شکست دهند.
   تیم ایران با ترکیب کیمیا یزدیان طهرانی، شیدا شجاعی، ناهیده اسدی و زهرا عدالتخواه و با سرمربیگری آزاده زمان‌پور در این بازی‌ها حضور داشتند.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,957,917
تعداد بازدید امروز : 1,161
تعداد بازدید دیروز : 3,967
آخرین به روزرسانی : 1398/02/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.