جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان وارد مرحله چهارم شد + نکات فنی

   در مسیر تبریز به سرعین؛

   تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان وارد مرحله چهارم شد + نکات فنی

   تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان وارد مرحله چهارم شد + نکات فنی

   تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان وارد مرحله چهارم شد + نکات فنی

   سی و سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان که با شرکت 13 تیم داخلی و خارجی در 6 مرحله درحال برگزاری است، از ساعت 10 امروز (چهارشنبه) در حالی وارد چهارمین دور خود شد که در این مرحله 67 دوچرخه‌سوار مسیر 196/2 کیلومتری و کوهستانی تبریز به سرعین را رکاب می‌زنند.
   نکات فنی و قابل توجه مرحله چهارم به شرح زیر است:
   در بخش پیراهن امتیازی رقابت فشرده‌ای بین محمد گنج‌خانلو رکابزن ملی‌پوش تیم پیشگامان کویر یزد با دیمیتری سوکولوف از تیم ملی روسیه با امتیاز مشترک 12 است، دیمیتری به دلیل خطوط امتیازی بیشتری که در سه مرحله گذشته داشته از لحاظ ترتیب جایگاهی خطوط در جایگاه بالاتر قرار گرفته است.
   در بخش پیراهن کوهستان نیز رقابت نزدیکی بین سعید صفرزاده از شهرداری تبریز با 27 امتیاز و امیر کلاهدوز از پیشگامان کویر یزد با 26 امتیاز وجود دارد. با توجه به اینکه در مرحله چهارم سه خط کوهستان با کت گوری 4-3-1 داریم احتمالا با توجه به رقابت فشرده در این بخش احتمال تعقیر در پوشیدن پیراهن کوهستان وجود دارد.
   در بخش جوان‌ترین ورزشکار نیز محمد گنج‌خانلو با اختلاف زمانی 15 ثانیه بالاتر از استوکمن بلژیکی جای گرفته تا رقابت در این بخش نیز تنگاتنگ باشد.
   در بخش تیمی نیز تیم تارتلتو‌بلژیک با مجموع زمانی 34-59-36 ساعت در جایگاه اول، تیم بایک AID آلمان با فاصله 46 ثانیه‌ای در مکان دوم و تیم ملی روسیه با زمان 25-01-37 در رده سوم قرار دارند. تیم الکتو سایکلینگ با زمانی مشابه و تیم پیشگامان کویر یزد با مجموع زمانی 25-02-37 به ترتیب چهارم و پنجم هستند.
   وب سایت تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,169,712
تعداد بازدید امروز : 3,590
تعداد بازدید دیروز : 7,023
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.