جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جامعه ورزشی آذربایجانشرقی با حضور پرشور در راهپیمایی روز 13 آبان ندای انجار از استکبار جهانی راسر دادند

   جامعه ورزشی آذربایجانشرقی با حضور پرشور در راهپیمایی روز 13 آبان ندای انجار از استکبار جهانی راسر دادند

   جامعه ورزشی آذربایجانشرقی با حضور پرشور در راهپیمایی روز 13 آبان ندای انجار از استکبار جهانی راسر دادند

   جامعه ورزشی و جوانان تبریز همزمان با سراسر کشور با تجمع در میدان نماز همگام با مردم همیشه در صحنه تبریز ندای انجار از استکبار جهانی را سر دادند.
   معاونین و کارکنان و روساء هیاتهای ورزشی و قهرمانان حضور داشتند ، شعار انزجار از استکبار جهانی را سردادند و با آرمانهای مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

   جامعه ورزشی و جوانان تبریز همزمان با سراسر کشور با تجمع در میدان نماز همگام با مردم همیشه در صحنه تبریز ندای انجار از استکبار جهانی سر دادند.
   معاونین و کارکنان و روساء هیاتهای ورزشی و قهرمانان حضور داشتند ، شعار انزجار از استکبار جهانی را سر دادند و با آرمانهای مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند و با آرمانهای مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.
   در حاشیه این راهپیمایی همچنین بیانه اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی بمناسبت 13 آبان قرائت شد.
   در این بیانیه آمده است : درود و سلام خدا بر خون پاک شهدای ارزشمند انقلاب اسلامی و بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(دامت برکاته) و همچنین درود وسلام خدا بر ملت سلحشور ایران اسلامی.
   بی تردید، اکنون ایران اسلامی به کشوری تبدیل شده است که نه تنها معادلات منطقه ای بلکه تحولات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بین المللی را کاملا متاثر از مواضع اصولی و عدالت خواهانه خود نموده است . 13 آبان نماد استقامت، ایستادگی، عزت طلبی و آزادی ملت ایران در برابر قیود و زنجیره های فولادی استکبار جهانی است امسال 13 آبان با آزادیخواهی و حقیقت و عزت طلبی امام حسین (ع) همزمان گردیده است تا صدای هیهات من الذلت ملت ایران با حماسه بزرگ عاشورا پیوند بخورد و به دنیا نشان دهد که ایران و ایرانی در برابر فشارهای سیاسی و نظامی و اقتصادی حاضر نیست عزت و سربلندی خود را زیر پا بگذارد. حضور هوشمندانه مردم در عرصه های مختلف سیاسی در طول انقلاب اسلامی نشان داده است که همچون سال های گذشته مردم در صحنه های سرنوشت ساز کشور اسلامی حضور خواهند داشت و مطمئنا این حضور را در روز13 آبان امسال نیز بار دیگر با شکوه بیشتر به نمایش خواهند گذاشت. جامعه ورزشی و سازمان های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی همگام با مردم شریف استان، با بزرگ شمردن و پاس داشتن ارزشهای انقلاب اسلامی، یکدل و یک صدا در راهپیمایی 13 آبان حضور بهم رسانده و همچون سالهای گذشته و با حساسیت بیشتر شعار استکبار ستیزی و مبارزه با استبداد را استمرار بخشند.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,957,753
تعداد بازدید امروز : 997
تعداد بازدید دیروز : 3,967
آخرین به روزرسانی : 1398/02/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.