جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان:

   جلسه مشترک مدیرکل ورزش و جوانان استان با هیأت‌های ورزشی شهرستان چاراویماق برگزار شد

   جلسه مشترک مدیرکل ورزش و جوانان استان با هیأت‌های ورزشی شهرستان چاراویماق برگزار شد

   جلسه مشترک دکتر بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان با نماینده ولی فیقه ، فرماندار، ریس اداره ورزش و جوانان و روسای هیئت های شهرستان چاراویماق امروز پانزدهم آبان ماه مهرماه نود و هفت در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

   جلسه مشترک دکتر بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان با نماینده ولی فقیه، فرماندار، ریس اداره ورزش و جوانان و روسای هیئت های شهرستان چاراویماق امروز پانزدهم آبان ماه مهرماه نود و هفت در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه تقویمی فرماندار چاراویماق ضمن خیر مقدم گویی به ظرفیتهای بالای شهرستان اشاره کرده و افزود از جمله مشکلات ورزش شهرستان نبود مینی بوس و خوابگاه می باشد و خواهان حمایت اداره کل از این شهرستان شدند.
   در ادامه جلسه محمد زاده رئیس اداره ورزش و جوانان چاراویماق با اشاره به اینکه سرانه ورزش شهرستان در قسمت روباز وسر پوشیده 38/0 مترمربع می باشد گزارش مختصری از وضعیت ورزش شهرستان ارایه نمود .
   صفری امام جمعه شهرستان : با تسلیت رحلت پیامبر گرامی اسلام و امام حسن مجتبی با اشاره به احادیثی ار حضرت امیرالمومنین ، به جایگاه ویژه ورزش در سلامت جسمی و اجتماعی آحاد جامعه و علی الخصوص جوانان پرداخت.
   در ادامه جلسه روسای هیئت های ورزشی شهرستان مسایل و مشکلات خود را مطرح نمودند .
   بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان با اشاره به ظرفیت های موجود شهرستان ، نقش روسای هیئت های ورزشی و هم افزایی با نهادهایی همچون آموزش و پرورش و فرمانداری را در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی بسیار موثر دانست.
   وی افزود : اعتبار لازم برای تکمیل استادیوم ورزشی چاراویماق در نظر گرفته شده که در اولین فرصت ممکن افتتاح خواهد شد .
   همچنین خواستار افزایش اعتبار تعمیر و تجهیز شهرستان از طریق شورای برنامه ریزی شهرستان توسط فرمانداری شد و ازحمایت همه جانیه خود از توسعه ورزش قهرمانی به خصوص در مناطق روستایی خبر داد.
   گالری
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,957,949
تعداد بازدید امروز : 1,193
تعداد بازدید دیروز : 3,967
آخرین به روزرسانی : 1398/02/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.