جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • منتخبین یازدهمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر(ع) (جشنواره امید و نشاط) استان آذربایجان شرقی سال 1398

      منتخبین یازدهمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر(ع) (جشنواره امید و نشاط) استان آذربایجان شرقی سال 1398

      منتخبین یازدهمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر(ع) (جشنواره امید و نشاط) استان آذربایجان شرقی سال 1398

      جشنواره حضرت علی اکبر (ع) روز چهارشنبه با معرفی برترین جوان‌های استان آذربایجان شرقی در سال 97 به کار خود پایان داد.

      جشنواره حضرت علی اکبر (ع) روز چهارشنبه با معرفی برترین جوان‌های استان آذربایجان شرقی در سال 97 به کار خود پایان داد.
      یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) که از بهمن‌ماه سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده بود، با رأی داوران تخصصی اقدام به انتخاب جوانان برگزیده آذربایجان شرقی در سال 97 کرده است.
      در حاشیه این جشنواره، مراسم گلریزان با حضور نیروهای هلال احمر و مشارکت حاضرین برگزار شد تا کمک‌های دریافت شده برای هم وطنان سیل‌زده ارسال شود. اسامی برگزیدگان جشنواره حضرت علی اکبر (ع) به شرح زیر است:
      حوزه علمی و پژوهشی:
      بهزاد منصوری (چاپ 36 مقاله در مجلات معتبر بین المللی و داخلی-استعداد درخشان و مستعد برتر مشمول جوائز تحصیلی-دارای بالاترین امتیاز نخبگی در رشته های علوم پزشکی
      مرتضی نظری هریس )نگارش 18 مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر-استعداد درخشان و مستعد برتر مشمول جوائز تحصیلی- دارای بالاترین امتیاز نخبگی در رشته های غیر علوم پزشکی(
      انیس ثانی (کسب مدال نقره المپیاد کشوری شیمی در سال 96)
      حوزه نوآوری، ابتکارات و اختراعات:
      احسان عبدی سبوحی (مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولیدی سایا ماشین تجهیز)
      حامد مهجوری (مدیرعامل شرکت دانش بنیان تولیدی رادهوش افزا)،
      پویا مطیع نوع پرور (دارای ایده برگزیده تولید گلدانهای زیست تجزیه پذیر و قابل کشت در خاک)
      ورزرش:مهرداد صمصامی (عضو تیم ملی هندبال و قهرمانی با تیم نفت و گاز گچساران)
      فرزانه عسگری (اولین بانوی تیر انداز استان که عضو تیم ملی جانبازان و معلولین در سال 97.دارنده اولین مدال طلای تیمی جهان در رشته کامپوند.)
      حوزه اجتماعی:
      زهره محمودپور (دبیر انجمن پیوند ئنی یول1_برگزاری کارگاههای آموزشی پیش از ازدواج رایگان برای جوانان –سازمان مردمنهاد فعال در حوزه ازدواج وخانواده)
      علیرضا امیری (دبیر انجمن ندای ورزشکاران جوان برگزاری انواع کارگاه های علمی ورزشی، برگزاری جشن های خیریه، تشکیل اولین باشگاه کتابخوانی تربیت بدنی در سطح کشور، برگزاری اولین مسابقه اطاعات علوم ورزشی در کشور، مشارکت در برگزاری آیین نکوداشت روز درختکاری و... را می توان نمونه های فعالیت های انجمن در سال 97 نمایید.)
      جوانان برگزیده با توانایی خاص:
      وحیده ابراهیمی خراجو (جزو استعداد درخشان دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز - ، ویراستار کتاب، فعال سمن ، نماینده جامعه معلولین مراغه معلول جسمی حرکتی شدید )
      علیرضا زینال پور (دانشجوی رشته فناوری اطلاعات فعال عرصه مجازی و مسلط به انواع نرم افزار های فضای مجازی و تبلیغاتی مشاور فروش شرکت دانش بنیان نقش الماس، مقام دوم رشته بوچیا معلول جسمی حرکتی خیلی شدید )
      سرباز جوان:
      محمد ملکی (قهرمان کشتی ارتشهای جهان(سیزم) سال 97)
      جوان برگزیده بسیجی:
      حسن نبات (مقام برتر اولین جشنواره فضای مجازی بسیج استان97 –کسب مقام اول در جشنواره مالک اشتر در بین سایتهای استان-فعال در حوزه بسیج)
      جوان برگزیده امداد و نجات:
      رویا ذوالفقاری (امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل آذرشهر و عجب شیرسال96-حضور فعال در مناطق زلزله زده کرمانشاه سال 97-تقدیر شده در هشتمین آئین ملی فداکاری دانشجویان امداد گر کشور سال 97)
      دانش‌آموز نمونه:
      سادنه مقنی فرسادی (کسب مدال برنز در دوره تابستانه سی یکمین المپیاد ادبی سال 97)
      امیرعلی اهرابی (دارای مدال طلای المپیاد شیمی کشور در سال97-دارای رتبه یک کشوری جهت شرکت در المپیاد جهانی)
      جوان برگزیده منطقه محروم:
      سولماز زرداری (دکترای تخصصی علم اطلاعات و دانش شناسی- استاد دانشگاه تبریز - دارای مقالات علمی پژوهشی – رتبه اول آزمون دکترا-رتبه برتر پژوهشگاه علوم انسانی سال97)
      فعال قرآنی:
      سینا طباخی (حافظ کل قرآن دارای رتبه اول کشوری واستانی سال 97و کسب مقام های متعدد در سالهای 96 و 97)
      مهدی افشان (حافظ کل قرآن کریم-رتبه سوم کشوری حفظ 10 جزء دانشجویان وزارت علوم وتحقیقات در سال 96)
      مروج قرآنی:
      یحیی راثی (فعال در حوزه ترویج فرهنگ قرآنی و تایید شده از طرف سازمان تبلیغات اسلامی بعنوان مروج قرآنی
      حوزه فیلم:
      عارف غفاری نژاد (کسب مقام در جشنواره های متعدد ملی با فیلمهای : به ترتیب: 1-رتیل 2-هوار 3-دنیا پشمه 4-سلاح 5-گرگ 6-مستند سبک زندگی اسلامی 7-بینای بینا 8-تبرئه 9-حاج ابوالقاسم 10-لقمه و در پایان فیلم کوتاه کاش باور میکردیم در فروردین 98)
      حوزه گرافیک:
      حامد بقال بهتاش (مقام اول 25مین جشنواره ملی تجسمی جوان سال97-دارای مدال نقره المپیاد فن آوری طراحی گرافیک سال 97)
      حوزه کاریکاتور:
      مژده ملک اوغلو (کسب مقام اول در جشنواره بین المللی کاریکاتور مالزی2019 دریافت مدال طلا از جشنواره بین المللی کاریکاتورچین 2018 کسب مقام اول در جشنواره بین المللی کاریکاتور آرژانتین2018 کسب مقام سوم در جشنواره بین المللی کاریکاتور کلمبیا 2018 کسب مقام تقدیر هیئت داوران در بخش کاریکاتور در شانزدهمین جشنواره تصویر سال 1397 دریافت دیپلم افتخار در جشنواره بین المللی کاریکاتور کره جنوبی 2018 دریافت دو دیپلم افتخار در جشنواره بین المللی کاریکاتور برزیل 2018)
      حوزه خوش‌نویسی:
      امیر دانشمند (کسب رتبه دوم جشنواره بین المللی آیات در مشهد-کسب رتبه برگزیده دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران در قزوین)
      حوزه نمایش:
      مهدی محمدی ارشد (رتبه سوم کارگردانی جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی تبریزسال97-رتبه سوم طراحی و ایده جشنواره بین المللی تئاتی خیابانی سال97 –رتبه اول کارگردانی،بازیگری و طراحی تابع معکوس جشنواره منطقه ای تئاتر طلوع سال96)
      حوزه نگارگری:
      معصومه رهبر فام (نفر اول در هفتمین جشنواره استانی نوجوان سالم و راهیابی به مرحله کشوری 97-نفر اول نگارگری ایرانی در مسابقات فرهنگی هنری منطقه -نفر اول طراحی آب مرکب در مسابقات فرهنگی هنری منطقه)
      حوزه نویسندگی:
      امین عرب زاده (کسب مقام سوم جشنواره فرهنگی هنری پیشگیری از اعتیاد (راه و چاه) در بخش شعر ترکی -کسب مقام دوم سومین جشنواره شعر ایثار و مقاومت شبستر در بخش شعر فارسی -کسب مقام اول چهاردهمین جشنواره شعر جوان آذربایجان در بخش شعر آزاد -کسب مقام برتر دومین جشنواره شعر ارسباران)
      حوزه گردشگری:
      حمید حسن پور (نتخاب به عنوان یکی از 10 راهنمای گردشگری برتر از نقطه نظر مخاطبان بخش سفر روزنامه بین المللی گاردین در ماه نوامبر سال 2018
      انتخاب به عنوان راهنمای گردشگری برتر استان در سال 97 در گردهمایی استانی فعالین گردشگری)
      حوزه رسانه:
      فرزاد قهاری (مقام اول جشنواره استانی ابوذر-مقام سوم جشنواره ملی ابوذر)
      حوزه کسب‌وکار:
      حمید میرزاپور (تاسیس کارگاه عرقیات گیاهی و ایجاد اشتغال برای جوانان)
      رقیه حسن پور (ایجاد مرکز توانبخشی معلولین و ایجاد اشتغال برای جوانان)
      حوزه فنی و مهارتی:
      علی حجازی (دارای مدال طلای هفدهمین دوره المپیاد مهارتی دوسالانه کشوری در سال97 در رشته راهکارهای تجاری سازی نرم افزار)
      علیرضا عسگر دواتگری (انتخاب به عنوان مهارت آموخته کارآفرین نمونه استان درجشنواره انتخاب مهارت آموختگان کارآفرین سازمان فنی و حرفه استان آذربایجان شرقی - انتخاب به عنوان مهندس جوان نمونه استان در دومین جشنواره مهندسان نمونه استان آذربایجان شرقی)
      حوزه سلامت:
      عارف شایگان مهر (برنامه ریزی و نظارت و پایش سلامت نوجوانان و جوانان استان - تدریس در کارگاه فلوشیب کشوری و ازدواج سالم - برگزاری جلسات هماهنگی و جلب مشارکت ادارت مقاله علمی و پژوهش 20 استان جهت ارتقا سلامت نوجوانان و جوانان-ارائه بیش از 7مقاله در کنفرانس های ملی و بین المللی از جمله ارائه مقاله برتر اجلاس مدیران توسعه وتحول کشور. دریافت تندیس مقاله برتر کنفرانس مدیریت فن آوری)
      حوزه ایثار و شهادت:
      حجت غضنفری (فرزند شهید محمد غضنفری-علیرغم داشتن معلولیت شدید جسمی و حرکتی در برنامه های فرهنگی و مذهبی حضوری فعال دارد.)
      در پایان یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع)، تعدادی از برگزیدگان جوایز خود را در حمایت از هم وطنان سیل‌زده به هلال احمر اهدا کردند.
      اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی -  اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,471,989
تعداد بازدید امروز : 2,103
تعداد بازدید دیروز : 4,021
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.