جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پروین گرگانی به مدت 4 سال رئیس هیات بولینگ و بیلیارد آذربایجان‌شرقی شد

   با کسب 9 رای از مجموع 16 رای مأخوذه؛

   پروین گرگانی به مدت 4 سال رئیس هیات بولینگ و بیلیارد آذربایجان‌شرقی شد

   پروین گرگانی به مدت 4 سال رئیس هیات بولینگ و بیلیارد آذربایجان‌شرقی شد

   پروین گرگانی با کسب 9 رای از مجموع 16 رای مأخوذه به مدت 4 سال به عنوان رئیس جدید هیات بولینگ و بیلیارد آذربایجان‌شرقی انتخاب شد.

   پروین گرگانی با کسب 9 رای از مجموع 16 رای مأخوذه به مدت 4 سال به عنوان رئیس جدید هیات بولینگ و بیلیارد آذربایجان‌شرقی انتخاب شد.
   این انتخابات صبح امروز با حضور "مهدی هنرمند" دبیرفدراسیون بولینگ و بیلیارد ، ایوب بهتاج مدیر کل اداره ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در محل سالن کنفرانس‌ این اداره برگزار شد که در پایان پروین گرگانی با کسب 9 رای از مجموع 16 رای مأخوذه به مدت 4 سال به عنوان رئیس جدید هیات بولینگ و بیلیارد آذربایجان‌شرقی انتخاب شد.
   مهدی هنرمند دبیرفدراسیون بولینگ و بیلیارد انتخاب گرگانی را به وی تبریک گفته و از وی خواست در راستای پیشرفت و همدلی در استان از کاندیداهای دیگر در پیشبرد اهداف و برنامه های هیات استفاده نماید.
   وی همچنین از زحمات چند ماهه امان زاده سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد و کریم پاداش اصل تقدیر و تشکر کرد.
   در ادامه جلسه مهدی هنرمند دبیر فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشور از پتاسیل بالای این رشته در استان آذربایجانشرقی خبر داد و گفت: هرموقع از تبریز سخن به میان میاد، رویداد بزرگ قهرمانی اسنوکر اسیا را یاد می‌آوریم که اردیبهشت 97 در تبریز برگزار شد و هر سه مدال را ورزشکاران ایرانیبه خود اختصاص دادند.
   وی گفت:با وجود نفراتی همچون عرفان نادری پدیده بیلیارد ااذربایجان شرقی و با توجه به وجود تعداد زیاد باشگاههای استاندارد در سطح استان ،هیات بولینگ و بیلیارد استان باید در رده های بالای کشوری حضور داشته باشد.
   ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی طی سخنانی از اعضای مجمع که برای تشکیل شدن آن و برگزاری مجمع وقت گذاشتند، قدردانی کرد.
   بهتاج افزود: در مورد بازیهای آسیایی که سال گذشته در تبریز برگزار شد و از تمامی کسانی مارا حمایت کردند قدردانی میکنم.
   وی گفت: 110باشگاه فعال در سطح استان داریم که یک سوم آن در تبریز است.
   بهتاج افزود:ما علاقه داریم که قهرمانان خوبی داشته باشیم و ورزش‌های بولینگ و بیلیارد را توسعه دهیم واستانداردسازی باشکاههای بولینگ و بیلیارد برای توسعه همگانی و قهرمانی آن ضروری است.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: از فدراسیون انتظار داریم که در مورد آموزش داوری و مربی تمرکز و هماهنگی خاصی با استان داشته باشد و در خصوص فعالیت‌های بانوان، باید یک مکان خوب و ایده آل از طریق فعالان این حوزه معرفی شود تا مراحل صدور مجوز باشگاه صادر شود.

   گرگانی رئیس جدید هیات بولینگ و بیلیارد آذربایجان شرقی نیز پس از انتخابش با بیان اینکه تلاش این هیات در راستای اجرای برنامه‌های فدراسیون خواهد بود، فعال سازی کمیته‌های استعدادیابی، مربیان، پیشکسوتان و بانوان را در رئوس برنامه‌های خود معرفی کرد.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 5,065,471
تعداد بازدید امروز : 48,834
تعداد بازدید دیروز : 57,221
آخرین به روزرسانی : 1398/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.