جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دومین نشست مشترک روسای ادارات شهرستانهای استان برگزار شد

   با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان؛

   دومین نشست مشترک روسای ادارات شهرستانهای استان برگزار شد

   دومین نشست مشترک روسای ادارات شهرستانهای استان برگزار شد

   با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان دومین جلسه مشترک روسای ادارات شهرستانها و واحد های ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی بمیزبانی شهرستان کلیبر برگزار شد.

   با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان دومین جلسه مشترک روسای ادارات شهرستانها و واحد های ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی بمیزبانی شهرستان کلیبر برگزار شد.
   دومین جلسه مشترک روسای ادارات شهرستانها و واحد های ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی طی چهار جلسه روزه های سه شنبه و چهارشنبه هیجدهم و نوزدهم تیر ماه با حضور دیر کل ورزش و جوانان استان، معاون فرماندار شهرستان کلیبر، بخشدار بخش آبش احمد ، روسای شهرستان ها و مسئولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان بمیزبانی شهرستان کلیبر برگزار گردید.
   اولین روز این نشست در حوزه های معاونت فرهنگی و معاونت ورزشی برگزار شد. نشست حوزه های معاونت پشتیبانی و حوزه مدیرکل نیز صبح روز چهارشنبه نوزدهم تیرماه پیگیری شد.

   مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست با تشکر از میزبانی شهرستان کلیبر و قدردانی از زحمات تمامی روسای شهرستانهای استان در جهت بالابردن جایگاه ورزش استان و تلاش های بی دریع ایشانافزود: با کمی دقت و تلاش بیشتر می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم، شهرستانهای آذربایجان شرقی دارای پتانسیل بالا در ورزش و حوزه ی جوانان است و روسای شهرستانها می‌توان با کمی تلاش بیشتر هر روز جایگاه ورزش استان را بیشتر از پیش ارتقا دهند.

   معاون فرهنگی و امور جوانان استان نیز در این نشست از زحمات مدیر کل ورزش و جوانان استان در طی سالهای حضور در این جایگاه تقدیر و تشکر کرد و با نامبردن از پروژه‌های بزرگ انجام شده در طی این چند سال این پروژه ها را جزو سرمایه های قابل افتخار برای استان ذکر کرد.
   تقی زاده تمامی تلاش های همکاران را در راستای حفظ و ارتقاء شخصیت اداره کل ورزش و جوانان استان دانست و از تمامی مسؤلین و روسای ورزش و جوانان استان تقدیر و تشکر کرد.
   ستوده نژاد معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست از عملکرد قابل توجه عوامل ستادی و شهرستانهای اداره کل در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد و گفت: استان آذربایجانشرقی با توجه به وجود سرمایه والای انسانی در ترکیب خود همیشه در رتبه های بالای کشوری قرار داشته و دارد و امسال نیز طبق سالهای گذشته برآنیم تا با تلاش مضاعف در راستای افزایش سطح سرانه ورزش همگانی استان، اعتلای فرهنگ ورزش همگانی و ارتقای جایگاه قهرمانی استان در کشور خوش درخشیده و در نهایت باعث رشد و شکوفایی ورزش و سلامت شهروندان گردیم.
   دومین روز این نشست نیز با جلسه روسای شهرستانها با حوزه معاونت توسعه و پشتیبانی نیروی انسانی صبح روز چهارشنبه برگزار شد و در این نشست قربانی معاون توسعه نیروی انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان رمز موفقیت این اداره را همدلی و همراهی پرسنل خدوم و زحمت کش این اداره دانسته و این چنین به سخنان خود ادامه داد که این معاونت تمامی تلاش خود را در راستای بهبود و رفع مشکلات پیش روی همکاران اداره ورزش و جوانان استان بکار گرفته است تا خادمین ورزش استان بتوانند با فراغ بال به وظایف خود که ایجاد نشاط و شادابی در جامعه و افزایش سطح سلامت و امید به زندگی با تکیه بر شعار جامعه سالم و پر نشاط بپردازند.
   در این نشست معاونین و مدیرکل ورزش و جوانان استان در حضور اعضای ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها به بررسی مشکلات و موانع موجود در راه هدف والای ورزش استان پرداختند و تصمیمات لازم در جهت رفع نواقص و مشکلات اتخاذ گردید.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,734,777
تعداد بازدید امروز : 884
تعداد بازدید دیروز : 2,162
آخرین به روزرسانی : 1398/07/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.