جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • افتخار میکنم که قطره ای کوچک از دریای بزرگ بوکس کشور هستم

   حسین ثوری رئیس فدراسین بوکس جمهوری اسلامی ایران در مجمع انتخاباتی هیات بوکس استان آذربایجانشرقی؛

   افتخار میکنم که قطره ای کوچک از دریای بزرگ بوکس کشور هستم

   افتخار میکنم که قطره ای کوچک از دریای بزرگ بوکس کشور هستم

   حسین ثوری رئیس فدراسین بوکس جمهوری اسلامی ایران در مجمع انتخاباتی هیات بوکس استان آذربایجانشرقی گفت: افتخار میکنم که قطره ای کوچک از دریای بزرگ بوکس کشور هستم.

   حسین ثوری رئیس فدراسین بوکس جمهوری اسلامی ایران در مجمع انتخاباتی هیات بوکس استان آذربایجانشرقی گفت: افتخار میکنم که قطره ای کوچک از دریای بزرگ بوکس کشور هستم.
   ثوری با تشکر از برگزار کنندگان مجمع اضهار داشت؛ مجمع اتخابات استان آذربایجانشرقی یکی از بهترین مجمع های بود که بصورت عالی و بی نقص برگزار شد و من واقعا لذت بردم از نظم و انضباط برگزاری که در کشور کمتر دیده شده و اعضای مجمع بصورت تکامل یافته به برنامه و اهداف ارائه شده رای دادند.
   وی همچنین با تشکر از ناطق نوری رئیس پیشین فدراسیون که احیاگر ورزش بوکس بودد افزود: به حمدالله وضعیت فدراسیون در حال پیشرفت است. متاسفانه بوکس کشوردر سالهای گذشته سند راهبردی و مدونی نداشت ولی با تلاش های مستمر در سال 97 این سند به همت اعضای فدراسیون بوکس تدوین و در مشهد رونمایی شد. در وحله بعد کار را در سنین پایه بصورت جدی شروع و تیم نونهالان، جوانان، نوجوانان و امیدها را تشکیل دادیم و چون برنامه ریزی در این سالها برای رده پایه انجام نشده بود بعد از بازنشسته شدن نسل طلایی دچار بحران در بوکس کشور بودیم و آخرین مدال آسیایی مان متعلق به 15 سال گذشته بود که با اقدامهای انجام شده امیدوار به آینده هستیم.
   همچنین برای بالا بردن سطح قهرمانی در کشور با کمک گرفتن از اساتید روانشناسی و جامع شناسی ورزشی اقدام به آسیب شناسی در فدراسیون نمودیم که یکی از علل افت ورزش بوکس کشور عدم دیده شدن قهرمانها و افت انگیزه ایشان بودکه بر این اساس طی مذاکراتی که با صدا و سیما داشتیم سال گذشته موفق به بیست و پنج ساعت پخش مستقیم بوکس در طول سال از تلوزیون سراسری کشور باشیم.
   در ادامه تلاش برای همگانی کردن بوکس در کشور بوکس را در ارتش و نیروهای مسلح کشور وارد کردیم و هم اکنون نیز در حال برنامه ریزی برای دومین دور مسابقات نیروهای مسلح هستیم.
   در سال گذشته کارهای زیربنایی شکل گرفته و موفق شدیم در بحث استعدادیابی رتبه نخست کشور را کسب و به عنوان برترین فدراسین انتخاب شویم همچنین در حوزه افزایش جمعیت سازمان یافته 49 در صد افزایش داشتیم و با افزایش 12000 نفر جزو فدراسیون های برتر هستیم و در بحث مسابقات نیز افزایش صد در صد داشتیم.
   رئیس فدراسین بوکس کشور در ادامه سخنانان خود افزود: جا دارد از آلوش عباسی قهرمان و سر مربی بوکس تیم ملی یادی کنیم. استان آذربایجانشرقی ظرفیت بالایی در بوکس دارد ولی متاسفانه با عدم برنامه ریزی استان از کورس رقابت با استانهای دیگر جا مانده است و امیدوارم با نگاه مثبتی که مدیرکل ورزش و جوانان استان به رشته بوکس دارد و انتخاب خانی به عنوان رئیس جدید، هیات بوکس استان به جایگاه اصلی خود بازگردد که در این راه اتخاد و انسجام میتواند یکی از ارکان پیشرفت هیات استان باشد.
   حسین ثوری در پایان سخنان خود قول همکاری بیشتر با هیات استان را داد و گفت: هر آنچه در توان داشته باشم در خدمت بوکس استان آذربایجانشرقی خواهم بود.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,734,790
تعداد بازدید امروز : 897
تعداد بازدید دیروز : 2,162
آخرین به روزرسانی : 1398/07/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.