جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • همایش خودروهای کلاسیک، اسپورت و دو دیفرانسیل در تبریز برگزار شد

   همایش خودروهای کلاسیک، اسپورت و دو دیفرانسیل در تبریز برگزار شد

   همایش خودروهای کلاسیک، اسپورت و دو دیفرانسیل در تبریز برگزار شد

   همایش خودروهای کلاسیک، اسپورت و دو دیفرانسیل در پارک عباس میرزای تبریز برگزار شد.

   سیامک امیرخیزی در حاشیه این همایش با حضور در جمع خبرنگاران، درباره همایش خودروهای کلاسیک، اسپورت و دو دیفرانسل، اظهار داشت: این همایش با هدف ایجاد شور و نشاط در بین جوانان برگزار می‌شود و ما سعی داریم که با برگزاری چنین برنامه‌هایی، جذابیت این رشته را به مردم نشان بدهیم.
   وی افزود: در چنین همایش‌هایی که توسط هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری آذربایجان شرقی برگزار می‌شود، جوانان می‌توانند خودروهایی‌ که خودشان تغییراتی روی آنها اعمال کرده‌اند را به نمایش بگذارند. حتی می‌بینیم که خانواده‌ها هم از برگزاری همایش‌ها استقبال می‌کنند و فضای سالمی در محل برگزاری آن شکل می‌گیرد که این برای ما لذت بخش است.
   رئیس هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری شهرستان تبریز یادآور شد: در حین برگزاری همایش خودروهای کلاسیک، اسپورت و دو دیفرانسل، استعدادهایی هم کشف می‌شوند که ما می‌توانیم از آنها در کمیته‌های مختلف هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان استفاده کنیم.
   دبیر هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت‌های این هیئت، خاطرنشان کرد: دوستان ما در هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری همواره تلاش می‌کنند تا بهترین کارها در استان ما انجام شود.
   انتهای پیام/
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,910,086
تعداد بازدید امروز : 5,636
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.