جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • المپیاد استعدادهای برتر مورد بررسی قرار گرفت

   المپیاد استعدادهای برتر مورد بررسی قرار گرفت

   المپیاد استعدادهای برتر مورد بررسی قرار گرفت

   جلسه ارزیابی استعدادهای برتر به ریاست ایوبی بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای ستاد برگزاری مسابقات دومین دوره المپیاد برگزار شد.

   اعضای جلسه گزارش مبسوطی از اعزام تیمها، میزبانی مسابقات، نحوه گزینش اعضای تیمهای استانی و مدیریت تیمهای اعزامی استان ارائه دادند.
   بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: مربیان،همکاران، هیأت‌ها، ورزشکاران، والدین،همگی دست به دست دادند تا دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور به خوبی برگزار شود.
   او ادامه داد: در المپیاد استعدادهای برتر، باید جلساتی با هیأت‌های استان داشته باشیم و علل موفقیت یا عدم توفیق احتمالی را بررسی کنیم و برای سال آتی برنامه دقیقی داشته باشیم.

   مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی افزود: اگر پرونده های همه ورزشکارانی که تست داده و در تیمهای استان عضو شده اند، آماده باشد، می‌توانیم ارزیابی واقعی داشته باشیم.

   بهتاج اظهار داشت: متاسفانه بعد از یک ماه از اتمام مسابقات، جدول نهایی رسمی مسابقات هنوز منتشر نشده و این موضوع ما را در مواجهه با نتایج ناکام می گذارد.
   او افزود: میزبانی مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، بحث حساسی است که برای سال آتی باید هوشیار باشیم و رشته های پرمدال را میزبانی کنیم.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,734,819
تعداد بازدید امروز : 926
تعداد بازدید دیروز : 2,162
آخرین به روزرسانی : 1398/07/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.