جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار شد

   دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار شد

   دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار شد

   با حضور فتح زاده قریبه معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی و بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان، دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان روز دوشنبه بیست و نهم مهر ماه در اتاق کنفرانس اداره کل برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی فتح زاده قریبه معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی سامانه جامع تقویت سرمایه های اجتماعی را تعریف و تقویت کنیم.
   او افزود: تقویت انسجام اجتماعی باید از طریق شبکه ای مدون انجام گیرد تا از طریق آن سمنها، هیأت‌ها، کارکنان تحت پوشش قرار گیرد.
   فتح زاده ادامه داد: هواداران ورزش سرمایه اجتماعی هستند که باید مدیریت آنها در راستای توانمندسازی منابع انسانی صورت گیرد.
   فتح زاده در رابطه با مدیریت سبز نیز گفت: در 21 شهرستان استان باید سرانه ای برای بهبود سیستم روشنایی و گرمایش تعریف کنیم.

   بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک به کارمندان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برای کسب رتبه برتر در بین ادارات استان و تلاش و کوشش برای کسب رتبه برتر در سال جدید برنامه ها و کارهای با ارزش تر انجام دهند.

   فیروزی سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان برنامه های اجرا شده در حوزه ورزش قهرمانی، همگانی و آموزشی سال 97 گفت: در سال گذشته برنامه های همگانی زیادی از جمله پیاده روی صبح و نشاط خانوادگی،برگزاری همایش های متعدد کوهروی، برگزاری چندین مسابقه کشوری، آسیایی و بین المللی که همزمان با 2018 تبریز پایتخت کشورهای اسلامی بود میزبان مسابقات بودیم.
   او ادامه داد: برگزاری آبرومندانه سی و سومدوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران-آذربایجان و ایجاد 211 باشگاه ورزشی بخش خصوصی و اشتغال زایی از طریق این موضوع و همچنین ایجاد 40 خانه روستایی در استان آذربایجان شرقی از مهم ترین برنامه های سال گذشته نیز بود.

   تقی زاده معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز حضور موفق سمنها در حوزه فرهنگی جوانان، ایجاد اشتغال در بخش های خصوصی، برگزاری جلسات ازدواج، کارگاه ها و کنفرانس های متعدد در سال 97 از جمله موفقیت های اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی بود.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,836,050
تعداد بازدید امروز : 361
تعداد بازدید دیروز : 1,360
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.