جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • صدرا ایمانی، رکابزن نخبه کشور انتخاب شد

   صدرا ایمانی، رکابزن نخبه کشور انتخاب شد

   صدرا ایمانی، رکابزن نخبه کشور انتخاب شد

   کادر فنی تیم ملی دوچرخه سواری کشور پس از پایان اردوهای آماده سازی استعدادهای برتر سال، نام 6 نخبه را اعلام کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری، کادر فنی تیم ملی پس از پایان اردوهای آماده سازی استعدادهای برتر سال 98 نام 6 نخبه را اعلام کرد.
   این 6 ورزشکار مستعد در جشنواره استعدادهای برتر سال98 در استان آذربایجان شرقی به نمایندگی از 6 استان حضور پیدا کرده بودند که از سوی کمیته استعدیابی فدراسیون به عنوان نخبگان این جشنواره انتخاب شدند.
   به همین منظور فدراسیون دوچرخه سواری طی درخواستی از مسوولان ورزش استان خواسته تا ضمن حمایت از این 6 ورزشکار مستعد زمینه های ادامه فعالیت های آنها را در رشته دوچرخه سواری فراهم سازند.
   نام این 6 نخبه رشته دوچرخه سواری به شرح ذیل است:
   صدرا ایمانی از آذربایجان شرقی
   پوریا پزشکی از اصفهان
   ارشیا محسنی از مازندران
   مریم بحرالعلوم از کرمان
   هلن زارعی از چهارمحال و بختیاری
   دنیا زالی از فارس
   رسول هاشم کندی رئیس هیأت دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان در رابطه با انتخاب صدرا ایمانی به عنوان ورزشکار نخبه گفت: برای حفظ استعدادهای دوچرخه سواری و حمایت از تیمهای پایه استان، صحبتهایی با شرکت عمران شهر جدید سهند کرده ایم و شاهد مساعدت آن برای دوچرخه سواری استان خواهیم بود.
   او ادامه داد: بالاخره بعد از مدتها توانستیم تیمی را به ثبت برسانیم تا در تورهای مختلف دوچرخه سواری ایران و جهان شرکت کند.
   هاشم کندی از رویکرد فدراسیون برای نخبه های انتخاب شده سخن گفت. او اظهار داشت: این افراد برای تیمهای ملی دوچرخه سواری انتخاب شده و در ترکیب حضور خواهند داشت.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 5,065,695
تعداد بازدید امروز : 49,058
تعداد بازدید دیروز : 57,221
آخرین به روزرسانی : 1398/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.