جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هفته نفتی توفارقان در لیگ برتر بسکتبال

   یادداشت////

   هفته نفتی توفارقان در لیگ برتر بسکتبال

   هفته نفتی توفارقان در لیگ برتر بسکتبال

   لیگ برتر بسکتبال باشگاه های ایران با رسیدن به هفته های میانی دور رفت آهسته آهسته حساس تر و جذاب تر از ابتدای فصل دنبال می شود.

   تیم توفارقان به عنوان نماینده شمالغرب کشور در بسکتبال در این هفته دو دیدار بسیار سخت و نفس گیر را در پیش دارد ، آنها هفته ای توام با رقابت مقابل تیم های نفتی را تجربه می کنند.
   آذرشهری ها روز دوشنبه میزبان پالایش نفت آبادان می باشند و بعد از آن برای دیدار مقابل یکی از تیم های پرافتخار دهه اخیر بسکتبال ایران یعنی پتروشیمی بندر امام به ماهشهر سفر خواهند کرد.
   شاید پیش بینی برد تیم توفارقان برای این دو بازی اندکی سخت بنظر برسد و بر روی کاغذ هر دو تیم میهمان و میزبان هفته های نهم و دهم برتر از توفارقان بنظر می رسند اما بی شک باید برای هر بازی و دیدار با حداکثر توانایی به زمین آمد و از نام و آوازه تیم مقابل نترسید.
   در این میان موضوعی که نگرانی از بابت امکان برد را تا حدود زیادی کاهش می دهد افت کیفی توفارقانی ها بعد از باخت به شورا و شهرداری قزوین باشد ؟ آنجا که معتقدیم آذرشهری ها از بابت به هدر دادن یک نتیجه برتر گرفتار شرایط متناسبی نبوده و شاید با مشکلاتی در ادامه لیگ روبرو شوند.
   این تیم، افت در روند کیفی نتیجه گیری و حفظ آن را نمایان می کند که بی شک یکی از دلایل آن را باید در نداشتن نیمکتی قدرتمند مورد ارزیابی قرار داد.
   به هر روی توفارقان در بازی های این هفته باید با کیفیت بالاتری بازی کرده و از دادن ترنوور و اشتباهات در زمین حمله به شدت اجتناب نماید.
   بازی در برابر تیم های بالای جدول سختی خاص خود را دارد و برخلاف تمامی لیگ ها از همین ابتدای لیگ برتر بسکتبال صف مدعیان اول تا چهارم جدول بسکتبال ایران مشخص شده بود.
   یادداشت از : عبدل زاده
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 5,065,716
تعداد بازدید امروز : 49,079
تعداد بازدید دیروز : 57,221
آخرین به روزرسانی : 1398/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.