جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سومین جلسه مشترک روسای ادارات شهرستانها اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

   سومین جلسه مشترک روسای ادارات شهرستانها اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

   سومین جلسه مشترک روسای ادارات شهرستانها اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

   سومین جلسه مشترک روسای ادارات شهرستانها و واحد های ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی روز یکشنبه دهم آذر ماه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، روسای شهرستان ها و مسئولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان به میزبانی شهرستان اسکو برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی این نشست در حوزه های های معاونت پشتیبانی، معاونت فرهنگی و امور جوانان، معاونت ورزشی و حوزه مدیرکل پیگیری شد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست با تشکر از میزبانی شهرستان اسکو و قدردانی از زحمات تمامی روسای شهرستانهای استان در جهت بالابردن جایگاه ورزش استان و تلاش های بی دریغ آنها افزود: با کمی دقت و تلاش بیشتر می‌توانیم کارهای مهم تری انجام دهیم زیرا که شهرستان های آذربایجان شرقی پتانسیل بالایی در حوزه ورزش و جوانان دارند و روسای شهرستان ها می‌توانند با کمی تلاش و کوشش در جهت پیشرفت ورزش استان تا بیشتر از پیش ارتقا دهند.
   معاون فرهنگی و امور جوانان استان نیز در این نشست از زحمات مدیر کل ورزش و جوانان استان در طی سالهای حضور در این جایگاه تقدیر و تشکر کرد و با نامبردن از پروژه‌های بزرگ انجام شده در طی این چند سال این پروژه ها را جزو سرمایه های قابل افتخار برای استان ذکر کرد.
   تقی زاده تمامی تلاش های همکاران را در راستای حفظ و ارتقاء شخصیت اداره کل ورزش و جوانان استان دانست و از تمامی مسؤلین و روسای ورزش و جوانان استان تقدیر و تشکر کرد.
   فیروزی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست از عملکرد قابل توجه عوامل ستادی و شهرستان های اداره کل در سال گذشته قدردانی کرده، گفت: استان آذربایجان شرقی با توجه به وجود سرمایه های انسانی در چارت خود همیشه در رتبه های بالای کشوری قرار داشته و دارد و امسال نیز طبق سالهای گذشته برآنیم تا با تلاش مضاعف در راستای افزایش سطح سرانه ورزش همگانی استان، اعتلای فرهنگ ورزش همگانی و ارتقای جایگاه قهرمانی استان در کشور خوش درخشیده و در نهایت باعث رشد و شکوفایی ورزش همگانی و سلامت شهروندان گردیم.
   قربانی معاون توسعه نیروی انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان رمز موفقیت این اداره را همدلی و همراهی پرسنل خدوم و زحمت کش این اداره دانسته، ادامه داد: این معاونت تمامی تلاش خود را در راستای بهبود و رفع مشکلات پیش روی همکاران اداره ورزش و جوانان استان بکار گرفته است تا خادمین ورزش استان بتوانند با فراغ بال به وظایف خود که ایجاد نشاط و شادابی در جامعه و افزایش سطح سلامت و امید به زندگی با تکیه بر شعار جامعه سالم و پر نشاط بپردازند.
   در این نشست معاونین و مدیرکل ورزش و جوانان استان در حضور اعضای ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها به بررسی مشکلات و موانع موجود در راه هدف والای ورزش استان پرداختند و تصمیمات لازم در جهت رفع نواقص و مشکلات اتخاذ گردید.
   ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در صحبت‌های خود اظهار داشت: برنامه ریزی برای ورزش همگانی و قهرمانی تا25 اسفند، برای واگذاری سالن‌های واگذار شده از طریق ماده 88، مجوز سمنها، کارگاه‌ها و ستاد ساماندهی، رسیدگی به وضعیت کارکنان شرکتی، رسیدگی به اماکن ورزشی حاکمیتی، تشکیل شورای ورزشی شهرستانها، ارتباط به نهادها، اشخاص و خیرین، تعامل با آموزش و پرورش به طور ویژه و خاص، دعوت از رئیس هیأتهای ورزشی سراسر استان و
   استفاده از ظرفیت جوانان و اعضای سمنها را جدی گرفته و در خصوص تحقق اهداف اهتمام کنید.
   او افزود: آموزش ورزش‌های روستایی در بخش‌ها، شهرها و روستاها انجام پذیرد و همچنین حضور روسای هیأت‌های ورزشی در مسابقات استانی و کشوری جدی گرفته شود.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 5,065,651
تعداد بازدید امروز : 49,014
تعداد بازدید دیروز : 57,221
آخرین به روزرسانی : 1398/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.