جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • محمدیان: در محیطی آرام و منطقی برای موفقیت ورزش زنان ایران کار می کنم/ از زحمات خانم شهریان تشکر می کنم

   با حکم دکتر سلطانی فر/فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان شد

   محمدیان: در محیطی آرام و منطقی برای موفقیت ورزش زنان ایران کار می کنم/ از زحمات خانم شهریان تشکر می کنم

   محمدیان: در محیطی آرام و منطقی برای موفقیت ورزش زنان ایران کار می کنم/ از زحمات خانم شهریان تشکر می کنم

   وزیر ورزش و جوانان در حکمی فریبا محمدیان را به عنوان معاون ورزش بانوان این وزارتخانه منصوب کرد.

   وزیر ورزش و جوانان در حکمی فریبا محمدیان را به عنوان معاون ورزش بانوان این وزارتخانه منصوب کرد.
   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فریبا محمدیان با حکم وزیر ورزش و جوانان جانشین رباب شهریان در معاونت ورزش بانوان این وزارتخانه شد.
   متن حکم دکتر مسعود سلطانی فر برای فریبا محمدیان به شرح زیر است:
   نظر به تعهد، تخصص و تجارب سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به سمت « معاون ورزش بانوان » منصوب می شوید.
   انتظار دارم ضمن توجه به قوانین و مقررات مربوطه و همکاری با دیگر معاونین وزارتخانه و بهره گیری از آرا و نظریات صاحب نظران و دست اندرکاران این حوزه در زمینه برنامه ریزی جهت عمومی کردن و نهادینه نمودن ورزش در بین خانواده ها و بانوان کشور، حضور عزتمند بانوان در صحنه های بین المللی با رویکرد عفاف و حجاب و نمایش توانمندی های زنان ایرانی در فرهنگ غنی و پویای اسلامی و توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای اهمیت سهم بانوان در ورزش کشور تلاش نمایید.
   توفیقات روز افزون سرکارعالی را از درگاه احدیت متعال خواهانم.
   محمدیان از تیرماه سال 92 ریاست فدراسیون اسکیت را بر عهده دارد.
   فریبا محمدیان با تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان گفت : تمایل دارم در جوی آرام و منطقی برای رشد و موفقیت ورزش زنان ایران کار کنم و تلاش می کنم تصویری واقعی ، فرهنگی و ارزشمند از زنان ورزش کار ایران ارائه شود
   دکتر فریبا محمدیان معاون جدید امور زنان در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات رباب شهریان گفت : ایشان یکی از مدیران و کارشناسان خبره و دلسوز ورزش ایران هستند که بسیار مدبرانه و حرفه ای فعالیت های ورزش زنان ایران را رشد و توسعه دادند و بنده از زحمات و تلاش های ایشان تشکر می کنم و انشاالله ورزش زنان ایران همچنان از مشاوره های ایشان بهره مند باشد
   وی درباره برنامه های خود برای ورزش بانوان در دوره جدید وزارت دکتر سلطانی فر گفت : آقای وزیر از من خواستند ورزش زنان در حد شعار باقی نماند و برنامه های عملیاتی و میدانی برای جهش و تعالی در ورزش زنان نیاز داریم، خصوصا بر حضور فرهنگی و شرعی دختران ورزش کار ما در میادین بین المللی تاکید داشتند.
   معاون جدید امور ورزش زنان درباره موضوع بازنشستگی خود اظهار داشت : ابتدا بگویم تحصیلات من دکترای مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی و علوم ورزش ی است و عضو هیات علمی دانشگاه هستم. من با بیست سال کار بازنشسته پیش از موعد بودم و اکنون با طی کردن مراحل قانونی و کسب مجوزهای لازم به عنوان معاون وزارت ورزش و جوانان معرفی شده ام . بازگشت به کار من هیچ گونه منع قانونی ندارد.
   سوابق مدیریتی، تحصیلی و پژوهشی فریبا محمدیان​
   فریبا محمدیان متولد سال 1347 و دارای دکترای تخصصی رشته تربیت بدنی- مدیریت و برنامه ریزی است. از سال 1384 در این مقطع شروع به تحصیل کرد و در سال 1388 با معدل 18/55 و رتبه اول موفق به اخذ مدرک دکترای تخصصی این رشته از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران شد.
   وی همچنین مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزش ی را در دانشگاه تربیت معلم تهران و مقطع کارشناسی همین رشته را در دانشگاه گیلان با رتبه اول در هر دو مقطع گذرانده است.
   عضو هیات علمی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مدرس مدعو دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای تهران جنوب و علوم تحقیقات و عضو شورای نویسندگان ماهنامه زیور ورزش و ویژه نامه طرح جامع معلمان از دیگر سوابق شغلی و آموزشی محمدیان است.
   از مهمترین سوابق مدیریتی و اجرایی محمدیان می توان به ریاست فدراسیون اسکیت از تیر ماه 92 تا کنون و سرپرستی همین فدراسیون طی سال های 91 تا 92، معاون فنی ورزش ی دفتر تربیت بدنی دختران وزارت آموزش و پرورش طی سالهای 79تا 83، مسئول کمیته پژوهش فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب در سال های 85 تا 87، سرپرست تیم ملی روئینگ در مسابقات قهرمانی جهان نوجوانان سال 86 و کسب سهمیه المپیک سال 87، مدیر افتتاحیه نخستین دوره بازی های زنان پایتخت های کشورهای اسلامی و آسیایی اشاره کرد.
   محمدیان همچنین مولف دوم کتاب راهنمای جامع ورزش معلولین 1393 است و مقالات زیادی در حوزه های تربیت بدنی، استعدادیابی ورزش ی و ورزش بانوان را در کارنامه پژوهشی و تالیفات خود دارد.
   اخبار مرتبط
آذربایجان شرقی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,465,089
تعداد بازدید امروز : 4,843
تعداد بازدید دیروز : 7,414
آخرین به روزرسانی : 1398/06/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.